Naukowa epidemia, czary mary i alchemia
6 października w gimnazjum odbyła się niecodzienna lekcja przyrody pt. „Naukowa epidemia, czary mary i alchemia” przeprowadzona przez Grupę Zaelektryzowani. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w niecodziennych eksperymentach fizycznych i chemicznych, poznali zagrożenia środowiska oraz uczestniczyli w zabawach z helem i propan butanem. Mamy nadzieję, że zdobytą wiedzę uczniowie wykorzystają na lekcjach.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Nasza szkoła 30 września weźmie udział w "Światowym dniu tabliczki mnożenia".
Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach :)
Koordynatorem akcji w szkole podstawowej jest Pani Teresa Kwiatkowska, a w gimnazjum Pani Anna Maksymowicz-Szerszeń.

Dokumenty szkolne
Zapraszamy rodziców do zapoznania się z dokumentami szkolnymi.

Statut Zespołu Placówek Oświatowych cz.1

Statut Zespołu Placówek Oświatowych cz.2

Statut Zespołu Placówek Oświatowych cz.3

Statut Zespołu Placówek Oświatowych cz.4

Program Profilaktyki Zespołu Placówek Oświatowych

Program Wychowawczy Zespołu Placówek Oświatowych cz.1

Program Wychowawczy Zespołu Placówek Oświatowych cz.2

Program Wychowawczy Zespołu Placówek Oświatowych cz.3

Kalendarz uroczystości szkolnych w roku szk. 2016/2017

Terminami spotkań w ramach cyklu "ROZRUSZAJ RODZICÓW"


Zebranie z rodzicami

Narodowe czytanie "Quo vadis"
Zespół Placówek Oświatowych w Chotyłowie przy współpracy z Biblioteką Publiczną w Chotyłowie przystąpił do ogólnopolskiej akcji „Narodowe czytanie”, organizowanej pod patronatem Pary Prezydenckiej. Z tej okazji 2 września 2016r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum odbyło się czytanie fragmentu wybitnej polskiej powieści „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza, pięknej książki o zwycięstwie prawdy i miłości, przedstawiającej historię wiary, która pozwala budować silne więzi, kształtujące wspólnotę. Uroczystość przygotowały panie bibliotekarki: Aneta Tuszyńska i Marlena Cydejko. W przedsięwzięcie zaangażowali się: Dyrektor ZPO pani Magdalena Artecka, Wicedyrektor pani Anna Warda, Wójt Gminy Piszczac pan Kamil Kożuchowski, Sołtys Chotyłowa pani Ewa Lipowiecka, przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Chotyłowie oraz Koła Emerytów i Rencistów w Chotyłowie a także uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, którzy wspólnie odczytali rozdział VII powieści. Wszyscy uczestnicy uroczystości otrzymali pamiątkowe karty z pieczęcią, wykonaną specjalnie z tej okazji.

Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2016/2017
1 września odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Obecnością na inauguracji zaszczycił nas sekretarz gminy Piszczac, pan Arkadiusz Misztal. Pani dyrektor, Magdalena Artecka, wygłosiła przemówienie, rozpoczynające rok szkolny, a także przedstawiła nauczycieli i pracowników ZPO w Chotyłowie uczniom i rodzicom. Kolejnym punktem uroczystości była lekcja historii, zaprezentowana przez uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, upamiętniająca dzieje polskiej edukacji w czasie II wojny światowej. Akademię zakończył ks. Artur Suska, udzielając błogosławieństwa wszystkim zgromadzonym.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

Spotkanie z rodzicami

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z grupy 3-4-5-latków oraz 4-5-latków
na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się
31 sierpnia o godz. 15:30.


Podręczniki na rok szkolny 2016/2017
Zestawy podręczników obowiązujących w przyszłym roku szkolnym.

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017 - szkoła podstawowa


Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017 - gimnazjumUroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

Uczeń klasy pierwszej nagrodzony!17 czerwca 2016r. odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu " Leśna Rodzina". Wręczenie nagród nastąpiło podczas Dni Przyjaciół Lasu 2016 w Wiosce Garncarskiej w Kamionce k/Nidzicy. Konkurs zorganizowany był przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu, a wzięło w nim udział 586 placówek z całej Polski. Na tej imprezie nie zabrakło ucznia klasy 1 naszej szkoły Maksymiliana Arteckiego, któremu składamy wielkie gratulacje!
BIP
t
Szkoła Podstawowa - budynek 1
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Szkoła Podstawowa - sekretariat szkoły
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: zpochotylow@piszczac.pl
Klauzula Informacyjna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło