Zapraszamy na musical "Po drugiej stronie lustra"


"Rozruszaj Rodziców"-fitness


Kolejny sukces!


Walentynki to nie tylko święto do wyznawania sobie uczuć. W tym dniu w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej odbyły się Rejonowe Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Nie mogło tam zabraknąć naszej drużyny w składzie: Zuzanna Piątkowska oraz Andżelika Olesiejuk. W zawodach udział wzięły najlepsze zespoły z powiatu bialskiego, radzyńskiego, parczewskiego, łukowskiego oraz miasta Biała Podlaska. Dziewczęta po raz kolejny potwierdziły klasę wygrywając z Hutą Dąbrową, Wolą Bystrzycką i w finale ze Szkołą Podstawową w Rudnikach. Bardzo dobra postawa dziewczyn napawa optymizmem przed zawodami Wojewódzkimi, które odbędą się w dalekiej Kocudzy 22 lutego. Gratulujemy sukcesu!

Zapraszamy na zebranie z rodzicami

Góra Grosza
Nasi uczniowie odpoczywają już na feriach.
Ostatnie dwa tygodnie to był okres wytężonej pracy, poza wystawianiem ocen, trwały próby na przedstawienie, musicale ale również odbyło się podsumowanie akcji "Góra Grosza", w którą angażujemy się co roku.
Po przeliczeniu okazało się, że nazbieraliśmy 175,27 zł.

Informacja
Informujemy, że zajęcia z samoobrony w dniu 7 stycznia nie odbędą się. Przepraszamy, zajęcia odbędą się w innym terminie.

Grudzień pełen pracy

W grudniu uczniowie kl. I – III pod kierunkiem wychowawców realizowali projekt edukacyjno – wychowawczy "Magia Świąt Bożego Narodzenia”, którego głównym celem było ukazanie piękna Świąt Bożego Narodzenia oraz kultywowanie tradycji świątecznych. W tym czasie uczniowie wykonywali różne ozdoby świąteczne, zaproszenia, poznawali tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, uczyli się piosenek o Mikołaju, kolęd, pastorałek. Organizowane były konkursy: recytatorski "Mikołaju nasz…”, matematyczny "Mikołajkowe potyczki matematyczne”, olimpiada sportowa "W Mikołajowie”, zabawa w sklep "Świąteczne zakupy”. Ogromnym przeżyciem było wspólne pieczenie pierników, a potem ich ozdabianie.
Zwieńczeniem projektu było spotkanie wigilijne, do którego aktywnie włączyli się rodzice kl. I - III przygotowując potrawy wigilijne. Dyrekcja szkoły, rodzice, nauczyciele i uczniowie wspólnie śpiewali kolędy, składali sobie życzenia i częstowali się świątecznymi przysmakami. Na zakończenie uczniowie otrzymali nagrody za udział w konkursach podczas projektu oraz zaprezentowali wiersze, piosenki o tematyce świątecznej.


IV Turniej Układów Gimnastycznych

Jasełka w Przedszkolu
Tegoroczne jasełka, wystawione 19 grudnia 2016 roku w Przedszkolu Samorządowym w Chotyłowie, to już drugie przedstawienie, które rodzice przygotowali razem ze swoimi dziećmi. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Magdalena Artecka, witając wszystkich zebranych i zapraszając do obejrzenia tej wyjątkowej bożonarodzeniowej historii, składając także wszystkim dzieciom, ich rodzicom i pracownikom przedszkola najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt.


Spotkanie z Mikołajem

7 grudnia 2016r. w ramach Projektu edukacyjno – wychowawczego "Magia Świąt Bożego Narodzenia” uczniowie kl. I –III odwiedzili Muzeum Południowego Podlasia, gdzie mogli oglądać wystawę prezentującą tradycje toruńskiego piernikarstwa, dawne rzemiosło, a także świat XIX-wiecznego przemysłu i handlu. Kolejną atrakcją było Kino Merkury, które zaprosiło naszych najmłodszych uczniów na Mikołajki. W programie był film Walta Disney′a ,,Vaiana: Skarb oceanu” – opowieść o przygodach niezwykłej nastolatki, która wyrusza w niebezpieczną misję, aby dokończyć dzieła swych przodków. Przed seansem filmowym były zabawy oraz konkursy z animatorami Dobrej Zabawy. Zwycięzcy otrzymali upominki. Wszyscy świetnie się bawili.

Zapraszamy na Turniej Układów Gimnastycznych


Szkoła Podstawowa - budynek 1
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Szkoła Podstawowa - sekretariat szkoły
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: zpochotylow@piszczac.pl
Informacje dla uczniów
BIP
Klauzula Informacyjna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło