Sukces szkoły!
6 grudnia w Zespole Szkół w Janowie Podlaskim miała miejsce gala podsumowująca współzawodnictwo sportowe szkół powiatu bialskiego w roku szkolnym 2015/2016. Po zliczeniu wszystkich punktów Szkoła Podstawowa w Chotyłowie uplasowała się na 2 pozycji. Gratulujemy uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przyczynili się do tego sukcesu!!!

"Zagraj z nami dziewczynami"
Dnia 4 grudnia w Opolu Lubelskim odbył się kolejny turniej w ramach projektu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej „Zagraj z nami dziewczynami". Mecze naszych dziewcząt rozegrane zostały na wysokim poziomie i dostarczyły sporo wrażeń wszystkim obecnym. Najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobyła "Mery" - 5 bramek.
Skład naszej drużyny: Maria Krasuska, Gabriela Dowhun, Aleksandra Miszczuk, Michalina Artecka, Zuzanna Piątkowska, Angelika Olesiejuk, Sandra Stefaniuk.

Zapraszamy na przedszkolny kiermasz

Wolontariat w szkoleŚwięto Niepodległości w naszej szkole
Akademia z okazji Święta Niepodległości w naszej Szkole odbyła się w formie wystąpień uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, wypowiadających się na temat patriotyzmu. Chór szkolny uświetnił akademię pieśniami patriotycznymi. Celem akademii było oddanie czci Ojczyźnie i manifestacja patriotyzmu. Uroczystość przygotowały uczennice klasy I pod kierunkiem mgr Franciszka Malczewskiego w formie prezentacji multimedialnej, a oprawę muzyczną opracował mgr Mariusz Polak we współpracy z chórem szkolnym.

ZaproszenieŚniadanie daje moc!
Dzieci z grupy 5,6-latków wraz z rodzicami i wychowawczynią p. Beatą Ponomarenko przygotowały we wtorkowy poranek, 8 listopada, uroczyste śniadanie w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu "Śniadanie Daje Moc". Jest to program promujący zasady zdrowego odżywiania i zwiększający świadomość na temat roli pierwszego posiłku w diecie dziecka. Przedszkole w programie uczestniczy po raz drugi. Na wspólne śniadanie przedszkolaki zaprosiły p. Dyrektor Magdalenę Artecką i p. Wicedyrektor Annę Wardę oraz rodziców. Wydarzenie to było podsumowaniem trwających ponad miesiąc działań promujących zdrowy styl życia. Przygotowane zdrowe smakołyki znikały z talerzy ku zadowoleniu nauczycieli i rodziców.


Zebranie z rodzicami

Tydzień Konstytucyjny w gimnazjum

20 października 2016 r. w ramach drugiej edycji Tygodnia Konstytucyjnego w naszej szkole uczniowie klas III Gimnazjum spotkali się z adwokatem, Panem Stefanem Karasińskim, który zapoznał uczniów z praktycznym wymiarem Konstytucji i działalnością Trybunału Konstytucyjnego.


IV Ogólnopolski Dzień Planowania Kariery- Zawody przyszłości
Uczniowie klas III gimnazjum 13 października 2016 r. uczestniczyli w e-konferencji w ramach IV Ogólnopolskiego Dnia Planowania Kariery - Zawody przyszłości.
W programie
· Jak zarabiać na wideo? Cienie i blaski YouTube’a
· Ogarnij temat przed egzaminami
· Tańczący z wściekłymi psami, czyli o prawie karnym w popkulturze
· O zmianach w przedsiębiorczości
· Podróż przez rekrutację – jak nie zabierać ze sobą stresu w plecaku?


Ogłoszenia
Szkoła Podstawowa - budynek 1
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Szkoła Podstawowa - sekretariat szkoły
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: zpochotylow@piszczac.pl
Informacje dla uczniów
BIP
Klauzula Informacyjna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło