ZAPRASZAMY


Kolejny sukces naszych uczniów


7 marca uczniowie naszej szkoły Marcin Chwesiuk i Maciej Lach zdobyli 2 miejsce w konkursie KRASZ - TEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO w ramach akcji pt. ,,AKADEMIA MŁODEGO GIMNAZJALISTY" organizowanej przez I L.O im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej.
Gratulujemy sukcesu naszym uczniom oraz Pani Mariannie Maksymiuk, nauczycielce języka angielskiego.

Nasz sukcesW dniu 1 marca 2016 roku w Piszczacu odbył się II Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Bialskiego. Uroczystego otwarcia dokonał Starosta Powiatu Bialskiego Tadeusz Łazowski.
Następnie drużyny przystąpiły do zmagań. Rywalizacja była bardzo zacięta, poziom sportowy był nieporównywalnie większy, niż w roku ubiegłym.
2 nasze drużyny (dziewczęta Szkoła Podstawowa oraz chłopcy Gimnazjum) stanęły na wyżyny swoich umiejętności i uplasowały się na podium, zdobywając odpowiednio 3 i 2 miejsce. Warto dodać, iż chłopcom zabrakło zaledwie 0,3 sekundy do zwycięstwa.
Ponadto, Wiktoria Segeń oraz Szymon Parchomiuk zajęli indywidualnie 1 miejsce, a Szymon Fyk uplasował się na 3 pozycji. Należą się wielkie brawa naszym młodym adeptom sportów pożarniczych za poświęcony czas oraz zaangażowanie w całym cyklu przygotowań. Miejmy nadzieję, że zapał do treningów nie zmaleje i z wielką chęcią młodzi strażacy przystąpią do przygotowań do kolejnych zawodów MDP.

Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Chotyłowie


Poniżej przedstawiamy Państwu informację na temat zasad prowadzonego naboru na rok 2016/2017.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Deklaracja kontunuowania wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym w ChotyłowieRodzice ubiegający się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym. Pierwszym etapem jest złożenie poniższego wniosku wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wniosek o przyjęcie do Przedszkola Samorządowego na rok 2016/2017

Oświadczenie o dochodach

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu

Oświadczenie o wielodzietności

Oświadczenie o zatrudnieniu lub nauce

Turniej Piłki SiatkowejRekrutacja 2016/2017
Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych i gimnazjów na rok szkolny 2016/2017

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej szkoły podstawowej

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do oddziałów przedszkolnych

Królowa Śniegu

28 stycznia w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chotyłowie odbyła się szalona Zabawa Choinkowa – Bal Przebierańców. Imprezę rozpoczęła premiera spektaklu musicalowego „Królowa Śniegu”, przygotowana przez uczniów klas V i VI pod kierunkiem Pani Anny Wardy. Zapraszamy do obejrzenia.
Zebranie z rodzicamiBal Choinkowy


"Rozruszaj Rodziców"


Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii


Szkoła Podstawowa - budynek 1
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Szkoła Podstawowa - sekretariat szkoły
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: zpochotylow@piszczac.pl
Informacje dla uczniów
BIP
Klauzula Informacyjna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło