Wykaz prodręczników
Uwaga!

Nowy wykaz podręczników do Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum - rok szkolny 2015/2016


Wykaz podręczników do klas III, V i VI Szkoły Podstawowej
Wykaz podręczników do klasy I Gimnazjum
Wykaz podręczników do klasy II Gimnazjum
Wykaz podręczników do klasy III Gimnazjum

INFORMACJA DLA RODZICÓW
uczniów klasy III Szkoły Podstawowej oraz uczniów niepełnosprawnych ze wszystkich klas Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
Załącznik

Uczniowie gimnazjumw w nowej roli
Grupa uczniów Publicznego Gimnazjum w Chotyłowie przeprowadziła zajęcia sportowo – rekreacyjne na świeżym powietrzu dla uczniów klas IV -VI Szkoły Podstawowej w Chotyłowie.
Uczniowie przygotowali konkurencje sportowe wg. własnej inwencji twórczej (inicjatywa, oczywiście, otrzymała akceptację i pełne poparcie fachowców ;) czyli wuefistów ;) p. Magdy i p. Artura)
Zajęcia sportowe zostały przeprowadzone w postaci konkurencji oraz rozgrywek sportowych w ringo. Gimnazjaliści przypomnieli zasady gry w ringo, dokonali podziału na grupy oraz sędziowali rozgrywki :)

Pomimo upału i trudnych warunków wszystko było dopracowane i wzorowo przeprowadzone. Gimnazjaliści spisali się na MEDAL :)
Dzieciaki z podstawówki były URADOWANE!

Mecz Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 20 maja 2015r.
Grupa gimnazjalistów ZPO w Chotyłowie pod opieką p. Magdaleny Arteckiej i p. Artura Sieraja wybrała się do Warszawy na Stadion LEGII na mecz piłki nożnej Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok. We wspólnym kibicowaniu towarzyszył nam Przewodniczący Rady Gminy Piszczac p. Grzegorz Panasiuk.

Wakacje z PrzdszkolemDeklaracja rodziców o uczęszczaniu dziecka do przedszkola w czasie dyżuru wakacyjnego

Druk do pobrania

Międzynarodowy konkurs języka angielskiego
Dnia 8 maja 2015 w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chotyłowie przeprowadzony został międzynarodowy konkurs języka angielskiego ALBUS. Po raz pierwszy uczniowie klas IV, V oraz VI mieli okazję zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Do testu mógł przystąpić każdy, ale finalnie pisało 23 uczniów. Wyniki konkursu będą ogłoszone 12 czerwca 2015, najlepsi uczniowie zostaną nagrodzeni dyplomami laureatów, książkami oraz oceną celującą z przedmiotu.

Za organizację konkursu ALBUS odpowiedzialny jest p. Grzegorz Puczka.

Wyjazd do kina klas 0 - III
Dnia 29 kwietnia 2015 r. uczniowie klas 0 - III Szkoły Podstawowej wybrali się do kina w Białej Podlaskiej na animowaną komedię w wersji 3D pt. "Dom". Film ten opowiada o ekscentrycznym przybyszu z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi.
Wyjazd ten zroganizowały: p. Jolanta Parczewska, p. Anna Michalik oraz p. Beata Ponomarenko.

Rekrutacja 2015/2016


W zakładce Dokumenty szkolne znajdują się zasady rekrutacji, kryteria naboru i terminy składania dokumentów do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz wniosek wraz z załącznikami o przyjęcie do Przedszkola Samorządowego w Chotyłowie.


Zarządzenie Lubelskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2015/2016
Załącznik do pobrania


Kwestionariusz kandydata do klasy I Gimnazjum
Załącznik do pobrania


Grupa teatralno-taneczna "FAME" zaprasza

Dzień Kobiet
Dzień Kobiet to święto, które po raz pierwszy obchodzono w Stanach Zjednoczonych w 1909 roku. Wówczas, był on jedną z lepszych okazji do wyrażenia wsparcia dla walczących o równouprawnienie kobiet. Początkowo obchody 8 marca miały jedyne upamiętniać strajk ok. 15 tysięcy pracownic jednego z nowojorskich zakładów odzieżowych, do którego doszło rok wcześniej. Jednak pomysł świętowania Dnia Kobiet bardzo szybko przyjął się również w Europie, gdzie jako pierwsi zaczęli obchodzić je Austriacy, Szwajcarzy i Niemcy. W naszym kraju po raz pierwszy uczczono Dzień Kobiet po zakończeniu II wojny światowej. Do dziś 8 marca cieszy się sporą popularnością i to właśnie wtedy kobietom wręczane są kwiaty, czekoladki oraz składane życzenia na Dzień Kobiet.

""Dziwne historie"

Choinka Szkoły Podstawowej

28 stycznia był dniem wyjątkowym dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Chotyłowie. W tym dniu odbyła się bowiem „Choinka szkolna”. O godzinie 14:00 sala gimnastyczna wypełniła się miłośnikami tańca i dobrej zabawy.

Tego dnia uczennice klas V i VI oraz p. M. Artecka zaprezentowały swoje piramidy gimnastyczne. Uczniowie klas najmłodszych przygotowali ciekawe i zabawne przedstawienia m.in. o „Kopciuszku”, „Porach roku” i o „Rzepce”...

BIP
t
Szkoła Podstawowa
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Publiczne Gimnazjum nr 1
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: gimchot@onet.pl
Szkoła Podstawowa 3D
Gimnazjum Publiczne nr 1 3D
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło