Zebranie w przedszkolu

Zebranie z rodzicami

Nowy Rok Szkolny 2019/2020

Spotkanie adaptacyjne
Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019
19 czerwca, po raz ostatni w tym roku szkolnym zabrzmiał dzwonek i spotkaliśmy się wszyscy razem… Pożegnaliśmy absolwentów 8 klasy Szkoły Podstawowej i 3 klasy Gimnazjum… Ich niestety nie zobaczymy już 1 września 🙁. Krótka część artystyczna, życzenia, podziękowania, radość i łzy… Pani dyrektor Magdalena Artecka w asyście Pani wicedyrektor Anny Wardy wręczyła świadectwa absolwentom oraz nagrody wyróżniającym się uczniom klas I-VIII SP i III G. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy tak kochają szkołę i nauczycieli ZPO w Chotyłowie, że nie opuścili nawet jednej godziny w roku szkolnym 2018/2019. Wyróżnioną za najwyższą średnią frekwencję klasą za cały rok szkolny została klasa V. Uczennice klasy 8 SP i 3 G otrzymały wyróżnienia za pracę i zaangażowanie w życie szkoły w całym okresie edukacji. Tytuł „Sportowy Geniusz” otrzymały uczennice Zuzanna Piątkowska i Angelika Olesiejuk, natomiast tytuł „Działacza Kultury” zdobyła Michalina Artecka. Do rodziców wzorowych uczniów, kończących szkołę trafiły listy gratulacyjne i życzenia dalszych sukcesów wychowawczych i edukacyjnych. Pani dyrektor podziękowała Radzie Rodziców ZPO za owocną współpracę, a rodzice gorącą podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego zgromadziła wielu rodziców i sympatyków ZPO. Zaszczycił swoją obecnością i wygłosił mowę okolicznościową Przewodniczący Rady Gminy Piszczac – Pan Grzegorz Panasiuk. Całej uroczystości towarzyszyły radość z wyczekiwanych wakacji i smutek z powodu rozstania. Tuż przed rozejściem się do klas na spotkanie z wychowawcami Pani dyrektor wypowiedziała dwa „magiczne” zdania”: Rok szkolny 2018/2019 uważam za zamknięty!!! Wakacje uważam za otwarte!!!, co spotkało się z ogromnym aplauzem wszystkich zgromadzonych.


Brawo Łucja!
Nasza śliczna i utalentowana gimnastyczka Łucja Gawryluk 22 czerwca w Białymstoku zdobyła 2 miejsce w kat B rocznik 2012. Uczennica startowała w "Międzynarodowych Zawodach w Gimnastyce Artystycznej i Estetycznej Brawo Summer CUP 2019". Gratulujemy naszej uczennicy i jej rodzicom!!! Trzymamy mocno kciuki za dalsze sukcesy.

Biegi Kościuszkowskie
Biegi Kościuszkowskie

14 czerwca na boisku szkolnym odbyły się I Biegi Kościuszkowskie. Zawody poprzedziła rozgrzewka, przeprowadzona przez starsze koleżanki. Na linii startu kolejno ustawiali się uczniowie i uczennice z klas I-III Szkoły Podstawowej. Komendę startową sygnalizował sam Tadeusz Kościuszko. Wszyscy zawodnicy ukończyli bieg, za co należą się im ogromne brawa👏👏👏.
Na wyróżnienie zasługują uczniowie, którzy uplasowali się na podium:
Klasa I
1m – Szymon Więcek
2m – Szymon Borodiuk
3m – Michał Matysiak
Klasa II
1m – Dawid Pham
2m – Mateusz Pham
3m – Milena Maliszewska
Klasa III
1m – Krystian Bagłaj
2m – Dawid Baraniuk
3m – Natalia Tur

Medale, nagrody i pamiątkowe dyplomy zwycięzcom wręczyli: Pani Dyrektor Magdalena Artecka, Pan Artur Sieraj – nauczyciel wychowania fizycznego oraz Tadeusz Kościuszko – patron Naszej Szkoły.

Kolejny sukces Michaliny!
04 i 05 czerwca uczennica naszej szkoły Michalina Artecka uczestniczyła w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Łodzi. Wykonanie utworów "Твой мир" oraz песня Анастасии "Как узор на окне" zostało docenione w I etapie konkursu, do którego przystąpiło około 400 uczniów z ponad 70 szkół z całej Polski. Podczas koncertu finałowego Michalina miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na scenie Politechniki Łódzkiej. Festiwal ma już swoją tradycję i cieszy się wśród młodzieży dużą popularnością. Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Joanna Juszczuk - nauczyciel języka rosyjskiego. Była to wspaniała i niezapomniana przygoda dla Michaliny i jej opiekuna. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ogłaszamy AKCJĘ!
Kochani!!! Przedszkolaki, Uczniowie, Rodzice i Sympatycy ZPO w Chotyłowie!!!
Pomagaliśmy wspólnie! Pomagaliśmy razem! KRZYSIEK z naszą pomocą otrzymał protezę!!!
Teraz ruszamy z siłą 1000-kroć większą, bo… zbieramy nakrętki na rzecz naszej uczennicy - Malwina Kielak. Zbliżają się wakacje i upały, więc ogromne ilości wody i innych napojów w naszych domach.
ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA NASZEJ MALWINKI!!!
Nakrętki można przynieść (po wakacjach) do szkoły lub przekazać bezpośrednio do stowarzyszenia w Warszawie.

Wielkie BRAWA!
9 maja odbył się rejonowy etap 38 Wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie.
w kategorii klas I-III
1 miejsce - Hania Krasuska
2 miejsce – Milenka Smarzewska

w kategorii klas IV-VI
1 miejsce – Maks Artecki
2 miejsce – Maja Stefaniuk
3 miejsce – Wiktoria Więcek

Hania, Milenka, Maks i Maja otrzymali nominacje i będą reprezentowali nasz rejon w powiatowym etapie konkursu, który odbędzie się 16 maja w Międzyrzecu Podlaskim.
Jesteśmy bardzo dumni!!!
Dziękujemy wszystkim recytatorom oraz Paniom polonistkom – Stanisławie Lewik i Annie Wardzie. Trzymamy mocno kciuki za nasze Zdolne Dzieciaki.

Laureaci Konkursu Recytatorskiego
Czworo uczniów naszej szkoły: Milena Smarzewska, Hanna Krasuska, Maksymilian Artecki i Maja Stefaniuk wystąpiło w Powiatowym Turnieju XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 16.05.2019 w MOK w Międzyrzecu Podlaskim. Maks Artecki i Maja Stefaniuk uzyskali wyróżnienia. Gratulujemy recytatorom i opiekunom: Pani Stasi i Pani Ani.
BIP
t
Szkoła Podstawowa
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Publiczne Gimnazjum nr 1
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: gimchot@onet.pl
Szkoła Podstawowa 3D
Gimnazjum Publiczne nr 1 3D
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło