Ślubowanie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej
16 października 2015 r. w Szkole Podstawowej odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej.
W uroczystości wzięli udział: dyrekcja szkoły, rada pedagogiczna, uczniowie oraz rodzice. Pani dyrektor Magdalena Artecka powitała wszystkich zgromadzonych, po czym uczniowie złożyli przysięgę na sztandar szkoły. Pierwszoklasiści z przejęciem powtarzali słowa przysięgi a pani dyrektor, która dokonała oficjalnego pasowania, życzyła dzieciom, aby słowa przysięgi na zawsze już zagościły w ich sercach.
Ceremonia zakończyła się wręczeniem pamiątkowych upominków.
Dzień Edukacji Narodowej
14 października, jak każdego roku, obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Magdalena Artecka, podziękowała wszystkim pracownikom szkoły, za trud i wysiłek wkładany co dzień w wychowanie młodzieży. Uczniowie klas trzecich, pod kierunkiem pani Anety Tuszyńskiej oraz pana Artura Sieraja, przygotowali i zaprezentowali zebranym program artystyczny zatytułowany "Dzień z życia szkoły". Podczas akademii, odbyło się również uroczyste ślubowanie klasy pierwszej gimnazjum, przygotowane przez panią Stanisławę Lewik oraz swe życzenia, śpiewająco przekazał wszystkim nasz szkolny chór.

Zaproszenie na Slubowanie Klas Pierwszych

Integracja w Przedszkolu"Rozruszaj Rodziców"
W tym roku szkolnym rusza nowy cykl spotkań rodzinnych "Rozruszaj Rodziców". Mamy nadzieję, że będą cieszyły się dużym zainteresowaniem. :)
Zapraszamy wszystkie mamusie, tatusiów, dzieci oraz młodzież ZPO!
Kalendarz wydarzeń na rok szkolny 2015/2016

Spotkanie z rodzicami
Szanowni Rodzice!


Uprzejmie informujemy, że w dniu 18.09.2015 r. (piątek) odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum.

O godz. 16:00 spotykamy się w sali gimnastycznej gimnazjum, a następnie odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych. Ok. 17:45 nastąpi zebranie oddziałowych i klasowych rad rodziców Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w celu przeprowadzenia wyborów do zarządu Rady Rodziców ZPO.

Dowóz dnia 1 wrzeńnia

Witaj Szkoło!!

Wykaz prodręczników
Uwaga!

Nowy wykaz podręczników do Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum - rok szkolny 2015/2016


Wykaz podręczników do klas III, V i VI Szkoły Podstawowej
Wykaz podręczników do klasy I Gimnazjum
Wykaz podręczników do klasy II Gimnazjum
Wykaz podręczników do klasy III Gimnazjum

INFORMACJA DLA RODZICÓW
uczniów klasy III Szkoły Podstawowej oraz uczniów niepełnosprawnych ze wszystkich klas Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
Załącznik

Uczniowie gimnazjumw w nowej roli
Grupa uczniów Publicznego Gimnazjum w Chotyłowie przeprowadziła zajęcia sportowo – rekreacyjne na świeżym powietrzu dla uczniów klas IV -VI Szkoły Podstawowej w Chotyłowie.
Uczniowie przygotowali konkurencje sportowe wg. własnej inwencji twórczej (inicjatywa, oczywiście, otrzymała akceptację i pełne poparcie fachowców ;) czyli wuefistów ;) p. Magdy i p. Artura)
Zajęcia sportowe zostały przeprowadzone w postaci konkurencji oraz rozgrywek sportowych w ringo. Gimnazjaliści przypomnieli zasady gry w ringo, dokonali podziału na grupy oraz sędziowali rozgrywki :)

Pomimo upału i trudnych warunków wszystko było dopracowane i wzorowo przeprowadzone. Gimnazjaliści spisali się na MEDAL :)
Dzieciaki z podstawówki były URADOWANE!
Szkoła Podstawowa - budynek 1
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Szkoła Podstawowa - sekretariat szkoły
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: zpochotylow@piszczac.pl
Informacje dla uczniów
BIP
Klauzula Informacyjna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło