Zapraszamy!

Zebranie

Informacja

Rekrutacja!!!

DRODZY RODZICE!!!

Informujemy, że dnia 11.02.2019 r. rozpocznie się rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Chotyłowie oraz klas I Szkoły Podstawowej w Chotyłowie. Stosowne dokumenty można pobrać w sekretariacie ZPO przy ul. Zaleskiej 2 lub ze strony internetowej. Rekrutacja potrwa do 08 marca 2019 r.

Wniosek do Samorządowego Przedszkola w Chotyłowie
Oświadczenia załączane do wniosku o przyjęcie do Przedszkola w Chotyłowie

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Chotyłowie

Terminy postępowania rekrutacyjnego


Konkurs recytatorski.
Dnia 31 stycznia 2019 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Ananas” w Białej Podlaskiej odbył się XI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Boże Narodzenie w literaturze”.
Naszą szkołę reprezentowali:
w kategorii klas I-III – Helenka Wałach i Natalia Kocyła
w kategorii klas IV-VIII – Maksymilian Artecki , Maja Stefaniuk i Wiktoria Więcek
w kategorii gimnazjum – Michalina Artecka
Uczniowie naszej szkoły doskonale zaprezentowali swoje umiejętności .
Laureatami zostali:
Helenka Wałach z klasy I - I miejsce.
Natalka Kocyła z klasy I - III miejsce.
Maksymilian Artecki z klasy IV - II miejsce.
Wiktoria Więcek z klasy VI - III miejsce.
Michalina Artecka z klasy III gimnazjum - I miejsce.
Uczniów do konkursu przygotowała Pani wicedyrektor Anna Warda. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów 👏❤👏


Kolejne sukcesy!
Wspaniałe wieści na zakończenie tygodnia w ZPO w Chotyłowie. Mix Sukcesów!!!

Najpierw WYRÓŻNIENIA w VII Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Łomazach zdobyli uczniowie Ola Miszczuk i Maksymilian Artecki. Chwilę później na II Przedszkolnym Przeglądzie Jasełek i Przedstawień Bożonarodzeniowych w Białej Podlaskiej III miejsce grupowo oraz 4 nagrody indywidualne (Ala i Wiktoria Knigawka, Aleksandra Bystrzycka, Agnieszka Trochimiuk) zdobyły nasze Przedszkolaki. Jakby tego było mało… uczennice: Andżelika Olesiejuk i Zuzanna Piątkowska wywalczyły II miejsce w rejonie i awans do mistrzostw województwa lubelskiego w drużynowym tenisie stołowym.
Ogromne gratulacje naszym wychowankom i Ich instruktorom i trenerom. A do tych sukcesów przyczynili się nauczyciele: Mariusz Polak, Dorota Puczka, Aleksandra Chimicz, Monika Domańska i Artur Sieraj. Duma nas rozpiera :)


Kolejny sukces naszych uczennic.
Wielkie gratulacje naszym uczennicom Natalce Tur i Weronice Tur - WYRÓŻNIONE w powiatowym etapie konkursu plastycznego "Zapobiegajmy pożarom" 👏👏👏

Sukces uczennic.
Wielkie brawa dla naszych uczennic Andżeliki Olesiejuk i Zuzanny Piątkowskiej oraz trenera Artura Sieraja 👏😊👏 Uczennice zdobywając pierwsze miejsce zakwalifikowały się do etapu rejonowego w tenisie stołowym.
Zobacz więcej

Zapraszamy!

100-lecie Odzyskania Niepodległości
9 listopada w ZPO w Chotyłowie uczciliśmy 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość rozpoczęła się tuż po godzinie 11 wprowadzeniem pocztów sztandarowych Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum. Pani Dyrektor Magdalena Artecka przyjęła od przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego raport o gotowości szkoły do uroczystości . O godzinie 11:11 wszyscy zgromadzeni: przedszkolaki, uczniowie, nauczyciele, pracownicy, rodzice i mieszkańcy Chotyłowa wspólnie odśpiewali cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. Piękna, bardzo urozmaicona i bogata w różne środki przekazu artystycznego akademia, przedstawiona przez przedszkolaki i uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej wzruszyła do łez, a jednocześnie wywołała u wszystkich zgromadzonych uczucie radości i dumy. Były tańce, recytacja i wspólne śpiewy.
Około godziny 12 wszyscy udaliśmy się na boisko szkolne i uroczyście wypuściliśmy w niebo flagę państwową z biało – czerwonych balonów. Zaszczycili nas swoją obecnością goście: przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Panasiuk, radny Paweł Stefaniuk, sołtys Chotyłowa Ewa Lipowiecka, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Anna Ojer oraz rodzice, mieszkańcy Chotyłowa i sympatycy naszego ZPO. Serdeczne podziękowania należą się Pani wicedyrektor Annie Wardzie, nauczycielom Przedszkola i Szkoły Podstawowej za przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.


LIMBOS
W czwartek 25 października w Naszym Zespole odbył się koncert zespołu " LIMBOS". Gościmy tych artystów od wielu lat i z Nimi poznajemy tajniki muzyki polskiej i światowej. Tegoroczny koncert był wyjątkowy, gdyż poświęcony był rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Nasz Kraj i nosił tytuł: "Pejzaże muzyki polskiej w 100 rocznicę niepodległości". Uczniowie wspólnie z artystami śpiewali polskie pieśni patriotyczne.
BIP
t
Szkoła Podstawowa
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Publiczne Gimnazjum nr 1
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: gimchot@onet.pl
Szkoła Podstawowa 3D
Gimnazjum Publiczne nr 1 3D
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło