Prośba o głosy


Ponownie prosimy o wysłanie sms-ów na naszą uczennicę Michalinę. Pomóżmy jej w finale :) Można głosować od dziś do 2 marca. Sms o treści TYP.BT.7 na nr 71480.

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy na bal!

Uwaga!


Plan lekcji - Szkoła Podstawowa


Plan lekcji - Gimnazjum


Zarządzenie Wójta Gminy Piszczac
Zarządzenie w sprawie ustalenia na rok szkolny 2018/2019 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego.

Rekrutacja do przedszkola

Kryteria w rekrutacji do przedszkola

Wniosek o przyjęcie

Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnegoRekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej

Kryteria w rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej

Wniosek rodzica o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej

Program ogólnopolski "Pomysłowy Nowy Rok"
Uczniowie klasy II i III szkoły podstawowej pod opieką Anny Michalik i Iwony Kuzina uczestniczą w programie ogólnopolskim „Pomysłowy rok”. Udział w programie gwarantuje uczniom zdobywanie wiedzy w atrakcyjny i interesujący sposób – poprzez eksperymentowanie, doświadczanie i wyciąganie wniosków. Świetnie opracowane materiały i aktywności przez Fundację Uniwersytetu Dzieci przypadły dzieciom do gustu, a nauczycielom ułatwiły pracę i dostarczyły gotowych pomysłów na wyjątkowe zajęcia okolicznościowe. Za nimi I etap programu „Jesienne inspiracje”, w ramach którego prowadzono zajęcia poszerzające treści z edukacji polonistycznej „Jak mówią postaci z bajek?”, przyrodniczej „Czy misia można spotkać w lesie” i społecznej „Dlaczego świętujemy rodzinnie?”. Uczniowie mieli możliwość wcielenia się w rolę aktorów dubbingowych, poszerzyli swoje wiadomości o niedźwiedziu brunatnym oraz poznali jak święta smakują, jak można je poczuć i jak usłyszeć. Dzięki temu rozwinęli swoją kreatywność i kompetencje społeczne oraz umiejętności krytycznego i logicznego myślenia jednocześnie dobrze przy tym bawiąc się. Obecnie są w trakcie realizacji drugiego etapu „Noworoczne pomysły”. Będziemy na bieżąco informować o ich postępach!

Bialski Talent
Uczennica naszego Gimnazjum dostała się do półfinału Bialskiego Talentu.
Jesteśmy dumni!!!
Dzięki głosom ma szansę wejść do ścisłego finału, a resztę pozostawimy JURY 😉
Prosimy o wsparcie!!!
Głosować można do 21 listopada do godziny 18. Liczba głosów nieograniczona.
Należy wysłać smsy o treści TYP.BT.7 na nr 71480

IV Turniej Układów Gimnastycznych

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Zapraszamy rodziców na zebranie

Zwycięstwo w Finale Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

8 listopada uczennice Publicznego Gimnazjum wzięły udział w Finale Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zuzanna Piątkowska, Małgorzata Zagajska oraz Oliwia Ciura nie miały sobie równych wygrywając z Rossoszem oraz Ciciborem Dużym 3:0. W nagrodę otrzymały puchar przewodniczącego Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do Rejonu Biała Podlaska. Trener dziewczynek - Pan Artur Sieraj. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.
Szkoła Podstawowa - budynek 1
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Szkoła Podstawowa - sekretariat szkoły
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: zpochotylow@piszczac.pl
Informacje dla uczniów
BIP
Klauzula Informacyjna
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło