Wyjazd do kina klas 0 - III
Dodane przez Dorota Marczuk dnia Maj 08 2015 09:15:23
Dnia 29 kwietnia 2015 r. uczniowie klas 0 - III Szkoły Podstawowej wybrali się do kina w Białej Podlaskiej na animowaną komedię w wersji 3D pt. "Dom". Film ten opowiada o ekscentrycznym przybyszu z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi.
Wyjazd ten zroganizowały: p. Jolanta Parczewska, p. Anna Michalik oraz p. Beata Ponomarenko.
Treść rozszerzona
Dnia 29 kwietnia 2015 r. uczniowie klas 0 - III Szkoły Podstawowej wybrali się do kina w Białej Podlaskiej na animowaną komedię w wersji 3D pt. "Dom". Film ten opowiada o ekscentrycznym przybyszu z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją.

Oglądanie kolorowych i pociesznych postaci oraz ich przygód dostarczyły dzieciom wielkiej rozrywki. Komedia ta zawierała także bardzo mądre przesłanie: uczciwość i tolerancja popłacają.

Wyjazd ten zroganizowały: p. Jolanta Parczewska, p. Anna Michalik oraz p. Beata Ponomarenko.