Nasz sukces
Dodane przez Dorota Marczuk dnia Marzec 14 2016 21:10:09

W dniu 1 marca 2016 roku w Piszczacu odbył się II Halowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Bialskiego. Uroczystego otwarcia dokonał Starosta Powiatu Bialskiego Tadeusz Łazowski.
Następnie drużyny przystąpiły do zmagań. Rywalizacja była bardzo zacięta, poziom sportowy był nieporównywalnie większy, niż w roku ubiegłym.
2 nasze drużyny (dziewczęta Szkoła Podstawowa oraz chłopcy Gimnazjum) stanęły na wyżyny swoich umiejętności i uplasowały się na podium, zdobywając odpowiednio 3 i 2 miejsce. Warto dodać, iż chłopcom zabrakło zaledwie 0,3 sekundy do zwycięstwa.
Ponadto, Wiktoria Segeń oraz Szymon Parchomiuk zajęli indywidualnie 1 miejsce, a Szymon Fyk uplasował się na 3 pozycji. Należą się wielkie brawa naszym młodym adeptom sportów pożarniczych za poświęcony czas oraz zaangażowanie w całym cyklu przygotowań. Miejmy nadzieję, że zapał do treningów nie zmaleje i z wielką chęcią młodzi strażacy przystąpią do przygotowań do kolejnych zawodów MDP.