Sport


ZAPRASZAMY NA BLOGA WF z KLASĄ – EDYCJA 2015/2016
w Szkole Podstawowej w Chotyłowie



w Gimnazjum w Chotyłowie





ROK SZKOLNY 2015/2016

2 miejsce w eliminacjach gminnych VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii chłopcy 10-11 lat (11.09.2015, Piszczac);
2 miejsce w eliminacjach gminnych VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii chłopcy 12-13 lat (12.09.2015, Piszczac);
1 miejsce w eliminacjach gminnych VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii dziewczęta 10-11 lat (13.09.2015, Piszczac);
1 miejsce w eliminacjach Gminnych VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii dziewczęta 12-13 lat (14.09.2015, Piszczac);
3 miejsce w ćwierćfinale eliminacji wojewódzkich VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii dziewczęta 12-13 lat (25.09.2015, Rossosz);
1 miejsce w ćwierćfinale eliminacji wojewódzkich VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii dziewczęta 10-11 lat (22.09.2015, Piszczac);
2 miejsce w półfinale eliminacji wojewódzkich VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP w kategorii dziewczęta 10-11 lat (29.09.2015, Piszczac);

5 miejsce Dawida Skubisza w Powiatowych Biegach Przełajowych (30.09.2015, Rokitno);
3 miejsce Xaviera Skubisza w Powiatowych Biegach Przełajowych (30.09.2015, Rokitno);
6 miejsce Kingi Sepczuk w Powiatowych Biegach Przełajowych (30.09.2015, Rokitno);
6 miejsce Wiktorii Segeń w Powiatowych Biegach Przełajowych (30.09.2015, Rokitno);

2 miejsce Xaviera Skubisza w XXV Powiatowych Biegach Ulicznych im. Wincentego Kozłowskiego (24.09.2015, Terespol);
3 miejsce Dawida Skubisza w XXV Powiatowych Biegach Ulicznych im. Wincentego Kozłowskiego (24.09.2015, Terespol);
6 miejsce Kingi Sepczuk w XXV Powiatowych Biegach Ulicznych im. Wincentego Kozłowskiego (24.09.2015, Terespol);

1 miejsce Zuzanny Piątkowskiej w eliminacjach gminnych tenisa stołowego (18. 09. 2015, Chotyłów);
1 miejsce Andżeliki Olesiejuk w eliminacjach gminnych tenisa stołowego (18.09. 2015, Chotyłów);
2 miejsce Marii Krasuskiej w eliminacjach gminnych tenisa stołowego (18. 09. 2015, Chotyłów);
2 miejsce Jakuba Harasimuka w eliminacjach gminnych tenisa stołowego (18.09. 2015, Chotyłów);
1 miejsce Krystiana Sepczuka w eliminacjach gminnych tenisa stołowego (18.09. 2015, Chotyłów);
2 miejsce Jakuba Lipińskiego w eliminacjach gminnych tenisa stołowego (18.09. 2015, Chotyłów);
1 miejsce Andżeliki Olesiejuk w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (28.10.2015, Terespol);
1 miejsce Zuzanny Piątkowskiej w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (28.10.2015, Terespol);
3 miejsce Jakuba Lipińskiego w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (28.10.2015, Terespol);
5 miejsce Małgorzaty Zagajskiej w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (28.10.2015, Terespol);
5 miejsce Krystiana Sepczuka w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (28.10.2015, Terespol)

5 miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Szkół Podstawowych;

3 miejsce Dawida Skubisza w XII ulicznych biegach po Ziemii Kodeńskiej (12.10.2015, Kodeń);
1 miejsce Xaviera Skubisza w XII ulicznych biegach po Ziemii Kodeńskiej (12.10.2015, Kodeń);
1 miejsce Kingi Sepczuk w XII ulicznych biegach po Ziemii Kodeńskiej (12.10.2015, Kodeń);
1 miejsce Wiktorii Segeń w XII ulicznych biegach po Ziemii Kodeńskiej (12.10.2015, Kodeń);
2 miejsce Emilii Pieniak w XII ulicznych biegach po Ziemii Kodeńskiej (12.10.2015, Kodeń);
3 miejsce Roksany Gilewskiej w XII ulicznych biegach po Ziemii Kodeńskiej (12.10.2015, Kodeń);
5 miejsce Adrianny Borysiewicz w XII ulicznych biegach po Ziemii Kodeńskiej (12.10.2015, Kodeń);

1 miejsce Angeliki Olesiejuk w eliminacjach powiatowych tenisa stołowego (06.11.2015, Swory);
1 miejsce Zuzanny Piątkowskiej w eliminacjach powiatowych tenisa stołowego (06.11.2015, Swory);

2 miejsce Wiktorii Segeń w XXI Przełajowych Biegach Niepodległości (10. 11. 2015, Janów Podlaski);
7 miejsce Dawida Skubisza w XXI Przełajowych Biegach Niepodległości (10. 11. 2015, Janów Podlaski);
7 miejsce Kingi Sepczuk w XXI Przełajowych Biegach Niepodległości (10. 11. 2015, Janów Podlaski);
6 miejsce Xaviera Skubisza w XXI Przełajowych Biegach Niepodległości (10. 11. 2015, Janów Podlaski);

4 miejsce Angeliki Olesiejuk w eliminacjach rejonowych tenisa stołowego (17.11.2015, Parczew);
1 miejsce Zuzanny Piątkowskiej w eliminacjach rejonowych tenisa stołowego (17.11.2015, Parczew);

7 miejsce Zuzanny Piątkowskiej w finale województwa w tenisie stołowym (24.11.2015, Kocudza)
17 miejsce Angeliki Olesiejuk w finale województwa w tenisie stołowym (24.11.2015, Kocudza);

2 miejsce Adrianny Borysiewicz w gminnych eliminacjach tenisa stołowego (02. 11. 2015, Chotyłów);
4 miejsce Adrianny Borysiewicz w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (03.11.2015, Tuczna);
1 miejsce Piotra Sidoruka oraz 2 miejsce Aleksandra Maksymiuka w eliminacjach gminnych tenisa stołowego (02. 11. 2015, Chotyłów);
4 miejsce Piotra Sidoruka w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (03.11.2015, Tuczna);
5 miejsce Aleksandra Maksymiuka w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (03.11.2015, Tuczna);

ROK SZKOLNY 2014/2015

15 maja 2015r w Białej Podlaskiej na stadionie AWF odbyła się Rejonowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej
Nasze Gimnazjum po raz pierwszy wzięło udział w tych rozgrywkach. Jak na pierwszy raz – to całkiem nieźle :)

DZIEWCZĘTA

IV m – Ada Borysiewicz – bieg na 300m – 48,08s
X m – Beata Pham – bieg na 300m – 51,59s
VII m – Agata Piątkowska – pchnięcie kulą – 7,75m
VIII m – Andżelika Dyrda – pchnięcie kulą – 7,63m
II m – Natalia Wolska – skok w dal – 4,47m
VI m – Klaudia Zalewska – skok w dal – 3,91m
Drużynowo 7 m w powiecie – 735pkt

CHŁOPCY

II m – Andrzej Zagajski – 1000m – 2,58,81 – AWANS do szczebla wojewódzkiego
VIII m – Michał Kobuszewski – 100m – 12,92s
X m – Szymon Parchomiuk – 100m – 12,99s
IX m – Mikocewicz Sebastian – 300m – 41,94s
III m – Sztafeta 4x100m – 51,03s
V m – Hubert Rządkowski – skok w dal – 4,91m
VIII m – Paweł Dawidziuk – skok w dal – 4,46m
Drużynowo 4 m w powiecie – 935pkt


12 grudnia w naszej szkole odbył się „II Mikołajkowy Turniej Układów Gimnastycznych”. Uczniowie, podzieleni na kilkuosobowe zespoły opracowali układy i piramidy gimnastyczne. W kategorii dziewcząt zaprezentowało się 6 zespołów, a w kategorii chłopców 3 zespoły. Uzyskano następujące wyniki:

DZIEWCZĘTA
III miejsce klasa IIIa
II miejsce klasa II ab
I miejsce klasa II b

ZOBACZ FILM



CHŁOPCY
III miejsce klasa Iab
II miejsce klasa II ab
I miejsce klasa III ab

ZOBACZ FILM




23 września zorganizowany został wyjazd do Łęcznej na mecz piłki nożnej na poziomie Extraklasy pomiędzy drużynami GÓRNIK ŁĘCZNA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK.


W listopadzie w Gimnazjum odbyły się szkolne zawody tenisa stołowego, w których uzyskano następujące wyniki:
1 miejsce – Piotr Sidoruk;
2 miejsce – Michał Kobuszewski;
3 miejsce – Aleksander Maksymiuk.


OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW W ZAWODACH SPORTOWYCH

4 miejsce Andrzeja Zagajskiego w powiatowych biegach przełajowych (19.09.2014, Rokitno);

5 miejsce Mateusza Niczyporuka w powiatowych biegach przełajowych (19.09.2014, Rokitno);

1 miejsce Andrzeja Zagajskiego w XXIV biegach ulicznych im. Wincentego Kozłowskiego (24.09.2014, Terespol);

4 miejsce Mateusza Niczyporuka w XXIV biegach ulicznych im. Wincentego Kozłowskiego (24.09.2014, Terespol);

1 miejsce Andrzeja Zagajskiego w VII Biegach Radziwiłłowskich (17.10.2014, Sławatycze);

2 miejsce Andrzeja Zagajskiego w XX Przełajowych Biegach Niepodległości (07. 11. 2014, Janów Podlaski);

7 miejsce Mateusza Niczyporuka w XX Przełajowych Biegach Niepodległości (07. 11. 2014, Janów Podlaski);

1 miejsce Agaty Piątkowskiej w gminnych eliminacjach tenisa stołowego (24.10.2014, Chotyłów);

4 miejsce Agaty Piątkowskiej w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (27.10.2014, Tuczna);

1 miejsce Michała Kobuszewskiego oraz 2 miejsce Piotra Sidoruka w eliminacjach gminnych tenisa stołowego (24.10.2014, Chotyłów);

3 miejsce Piotra Sidoruka w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (27.10.2014, Tuczna);

5 miejsce Michała Kobuszewskiego w eliminacjach międzygminnych tenisa stołowego (27.10.2014, Tuczna);
BIP
t
Szkoła Podstawowa
ul. Piszczacka 50
21-530 Piszczac
tel. 833778222
Publiczne Gimnazjum nr 1
ul. Zaleska 2
21-530 Piszczac
tel./fax 833778428
e-mail: gimchot@onet.pl
Szkoła Podstawowa 3D
Gimnazjum Publiczne nr 1 3D
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło